Uw product als kadotip


De websites van Eenkadovoor.nl geven onze bezoekers suggesties voor leuke kado’s om iemand mee te verrassen. Het is ook mogelijk om uw product hierbij te plaatsen!

Als adverteerder kunt zich aanmelden voor onze advertentietool, waar u zelf uw advertenties kunt invoeren. U betaald per CPC (Cost per Click) en dus alleen voor de bezoekers die uw website daadwerkelijk bezoeken!

Nadat u zich heeft geregistreerd als adverteerder en advertentie-tegoed heeft aangeschaft, kunt u uw advertenties invoeren. Uiteraard kiest u voor uw best converterende producten en voor de websites en rubrieken die bij uw product passen.

In het systeem, dat wel wat van Google Adwords weg heeft, kunt u een dagbudget opgeven, zodat u nooit voor verrassingen komt te staan. Ook kunt u de statistieken van uw advertenties realtime volgen, waardoor het makkelijk is om de campagnes wanneer nodig te optimaliseren.

>> Neem contact op voor meer informatie
>> Bekijk de ratecard
>> Direct adverteren

Er zijn diverse mogelijkheden om te adverteren op Eenkadovoor.nl en haar websites.